Houseboat

„Zakup ekologicznego houseboata – rozwój działalności gospodarczej w oparciu o wykorzystanie lokalnych produktów rybołówstwa i wodny potencjał obszaru”

projekt współfinansowany jest ze środków
Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybactwa w ramach
Priorytetu 4 „ Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”
Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020

Houseboat

Już dostępne !

Wypróbuj nasze pływające domy !

Każdy z naszych domów na wodzie, przeznaczony jest do użytku maksymalnie 5 osób.
Znajdziecie w nim dwie sypialnie, w jednej z nich duże dwuosobowe łóżko oraz w drugiej dwa pojedyncze miejsca na łóżku w formie rozkładanej leżanki lub łóżka piętrowego. Dodatkowe 2 miejsca znajdą się na sofie rozkładanej w salonie, z pięknym panoramicznym widokiem na wodę.

Domek oferuje oczywiście w pełni wyposażoną kuchnie z płytą indukcyjną, zmywarką, lodówką z zamrażalką, mikrofalą z funkcją piekarnika, ekskluzywnym czajnikiem oraz wszelkimi przyborami kuchennymi jakie będą wam potrzebne.
Łazienka zawiera na wyposażeniu prysznic, toaletę jachtową z maceratorem, umywalkę, grzejnik elektryczny, suszarkę do włosów oraz inne niezbędne wyposażenie.

Dwa tarasy, jeden na parterze przy sterówce oraz drugi na dachu, pozwolą wam wycisnąć z upalnej, słonecznej pogody tyle ile tylko się da, a jeżeli będziecie mieli dość to siup do wody lub pod klimatyzator, który szybko da wam ulgę.

Nasze houseboaty pływają - wydajny silnik oraz solidna instalacja fotowoltaiczna pozwala na zwiedzanie okolicznych jezior nie odmawiając sobie przy tym normalnego korzystania z domu !
Tylko z naszymi sternikami !

Nie czekajcie, musicie to sprawdzić, zapraszamy !

Domek
Hytte

Jak w norweskich fiordach !

Domek
Santiago

Jak u Hemingwaya !

Domek
Azzurro

Jak błękit nieba !